چراغ کشتی در مدارس روشن می‌شود

تهران- ایرنا- طی حکمی از سوی «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی، «مجتبی زینی‌وند» معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس غیردولتی کشور به عنوان عضو جدید هیات رییسه سازمان لیگ منصوب شد.

در همین راستا امروز (سه‌شنبه) نشستی با حضور «عبدالمهدی نصیرزاده» رییس سازمان لیگ کشتی، مجتبی زینی‌وند عضو جدید هیات رییسه سازمان لیگ و تعدادی از اعضای کمیته لیگ‌های پایه برگزار و حکم زینی‌وند به وی اهدا شد.

نصیرزاده در این نشست گفت: در کشورهای پیشرفته و صاحب کشتی همچون آمریکا، مدارس به عنوان حامیان مالی تیم‌ها در لیگ‌های پایه حضور دارند. این اتفاق در رشته‌های مخلتف ورزشی در کشورهای دیگری مثل آلمان هم اتفاق می‌افتد و امیدواریم در کشتی ایران هم با همکاری شما اتفاق بیافتد.  

زینی‌وند هم گفت: برگزاری لیگ‌های پایه کشتی فرصت خوبی هم برای مدارس و هم برای کشتی خواهد بود. از این طریق هم مدارس می‌توانند خودشان را به شکل گسترده‌تر و آن هم در زمینه ورزش معرفی کنند و هم کشتی از معرفی استعدادها سود خواهد برد.  

در پایان این جلسه مقرر شد بعد از نهایی شدن طرح ورود مدارس به لیگ‌های پایه کشتی در نشست هفته آینده هیات رییسه سازمان لیگ، این طرح به معاون وزیر آموزش و پرورش ارائه و سپس از طریق او به مدارس معتبر ابلاغ شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =