سرپرست فدراسیون فوتبال: رقابت ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

کرج - ایرنا - سرپرست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: تمام رقابت ها با شیوه نامه اجرایی جدید و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در استان های کشور برگزار خواهد شد.

حیدر بهاروند روز سه شنبه در مجمع سالانه هیات فوتبال البرز با بیان اینکه هزینه کردن در ورزش سرمایه است، افزود: با شرایط موجود تیم داری سخت شده و به همین منظور باید بخش خصوصی به کمک تیم ها بیایند.

وی اضافه کرد: همچنین در استان ها باید بودجه ای برای تمام رشته ها به ویژه فوتبال از سوی مسوولان ارشد استان ها اختصاص داده شود.

بهاروند در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت های فوتبال در استان البرز اشاره کرد و گفت: جایگاه فوتبال این استان بسیار بالاتر از وضعیت فعلی آن است، البته این بدین معنی نیست که هیات البرز در این مدت فعالیتی نداشتند، بلکه به دلیل نبودن منابع مالی بازیکن ها به تیم های دیگر استان هامی روند.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز نیز در این مجمع با بیان اینکه حمایت مادی و معنوی از تمام تیم و رشته های ورزشی در برنامه های این استان قرار دارد گفت: به همین منظور تمام امکانات ورزشی استان را در اختیار تیم های گل ریحان، مقاومت، شهدای رزکان و  سایر تیم ها قرار دادیم.

امیر غفرانی با بیان اینکه با وجود شرایط کرونا در کشور و استان بسیاری از فعالیت های ورزشی از طریق فضای مجازی صورت می گیرد افزود: امکانات قابل توجهی در قالب زمین چمن مصنوعی و طبیعی در اختیار هیات های فوتبال شهرستان ها قرار دادیم تا فعالیت در این شهرستان ها بیشتر شود.

بیش از ۱۵۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در البرز مشغول به فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha