۷۰ مرکز و مجتمع بهزیستی در ۲۷ شهرستان خوزستان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی 

اهواز - ایرنا - معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان با اعلام آمادگی ۷۰ مرکز و مجتمع بهزیستی در ۲۷ شهرستان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی گفت: این سازمان به تنهایی قادر به حل همه مشکلات مددجویان و معلولان نیست و برای حل مشکلات افراد تحت پوشش بهزیستی، به دلیل آسیب شدید اقتصادی خانوارهای تحت پوشش از شیوع کرونا نیاز به کمک داریم.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل بهزیستی استان خوزستان مهران کریمیان روز سه‌شنبه اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی نیازمند یاری جدی خیران نوع‌دوست خوزستان هستیم تا دراین شرایط سخت یاریگر نیازمندان واقعی جامعه باشند.

وی افزود: در برنامه‌ای که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر در تمامی مراکز و مجتمع‌های دولتی بهزیستی در سراسر خوزستان انجام می‌شود، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خواهیم کرد تا از این طریق کمک‌های خیران را  به دست ایتام و اقشار آسیب دیده از کرونا برسانیم.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان گفت: همزمان با فرارسیدن دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیرخم، شیرخوارگاهها و مراکز و مجتمع‌های دولتی بهزیستی سراسر استان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی ازهم اکنون آماده دریافت نذورات، گوشت‌های قربانی و کمک‌های مردمی و توزیع آن در میان مددجویان هستند.

وی ادامه داد: برنامه دهه ولایت از ۱۰ تا ۱۸ مرداد ماه جاری توسط سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت‌های خیران در استان برگزار می‌شود و این دهه فرصتی مناسب برای همراهی هر چه بیشتر مردم و خیران با افراد تحت پوشش بهزیستی است.  

کریمیان تصریح کرد: به منظور رفاه حال خیران شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۲۷۲۳۲۹۴ و شماره شبای IR ۰۹۰۱۰۰۰۰۴۱۵۷۰۳۴۵۴۱۶۰۳۹۵۹ حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان نزد بانک مرکزی آماده دریافت نذورات نقدی هم استانی‌های است و می‌توانند نذورات نقدی خود را از منازل به حساب واریز کنند.

وی بیان کرد: همچنین شیرخوارگاه مجتمع فتح‌المبین واقع در اهواز، سپیدار، بلوار فنی و حرفه‌ای، جنب آتش‌نشانی آماده دریافت نذورات و قربانی‌ها و کمک‌های همشهریان اهوازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

 معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان خوزستان در پایان گفت: شهروندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۶۱۳۳۷۶۸۲۴۲ و ۰۶۱۳۳۷۹۱۳۴۴ و ۰۶۱۳۲۲۹۶۰۳۹ و یا شماره موبایل ۰۹۱۶۳۰۰۱۳۶۶ مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان تماس حاصل نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =