ورزشگاه ۵ هزار نفری پیشوا به زودی راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار پیشوا گفت: با نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال ورزشگاه ۵ هزار نفری پیشوا، این مکان ورزشی مهم به زودی راه‌اندازی و در اختیار ورزشکاران شهرستان قرار می‌گیرد.

حسین عباسی روز سه‌شنبه در جریان بازدید کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از روند اجرای پروژه استادیوم ۵ هزار نفری پیشوا گفت: کلنگ احداث این ورزشگاه با حضور وزیر ورزش و جوانان در زمینی به مساحت ۷ هکتار به زمین زده شد که تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود: فاز اول این پروژه شامل احداث زمین چمن مصنوعی، پیست دو میدانی، سکوی تماشاچیان، رختکن، سرویس بهداشتی، برج نوری و ساختمان اداری است.

فرماندار پیشوا گفت: پیشوا از ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه ورزش‌های تیمی و انفرادی برخوردار است و افزایش سرانه فضای ورزشی برای جمعیت ۸۰ هزار نفری شهرستان می‌تواند استعدادهای ورزشی منطقه را شکوفا و موجب افتخار آفرینی برای شهرستان و استان شود.

عباسی افزود: توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه ورزش شهرستان پیشوا باعث شده تا در کمتر از یک‌سال این ورزشگاه در آستانه بهره‌برداری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با انجام عملیات نصب چمن مصنوعی و سکوی تماشاچیان طی روزهای آینده، به زودی فاز نخست این ورزشگاه افتتاح و در اختیار علاقمندان به ورزش قرار می‌گیرد.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =