اعتبار طرح توسعه بیمارستان مهر برازجان تامین شد

بوشهر-ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: طرح توسعه بیمارستان مهر برازجان از ۴۲ به ۶۴ تختخوابی در سازمان تامین اجتماعی به تصویب رسید و با تامین اعتبار صورت گرفته تا پایان سال جاری اجرایی می‎شود.

زهرا نویدی فرد روز سه‎شنبه در بازدید نماینده مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از بیمارستان مهر افزود: طراحی و کاربری ساختمان اولیه بیمارستان مهر دی کلینیک و ارائه خدمات سرپایی بود که با تدبیر مسئولان و نیاز مردم به عنوان بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان راه‌اندازی شد.

وی بیان کرد: اکنون با افزایش جمعیت بیمه شدگان و حسب نیاز، ضرورت توسعه این مرکز درمانی از اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی به شمار می‌رود که به طور قطع پس از اجرا نوید بخش تحولی شگرف در خدمات درمانی سازمان در شهرستان دشتستان خواهد شد.

نویدی فرد افزود: تامین اعتبار طرح توسعه ۶۴ تختخوابی بیمارستان مهر برازجان جز برنامه‌های سال جاری سازمان تامین اجتماعی است و با مصوبه و موافقت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی در باره بهره‌برداری از پروژه در دست احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان گفت: این پروژه با بیش از چهارهزار و ۲۰۰ متر مربع مساحت در مراحل تاسیساتی است و پس از تجهیز تا پایان سال جاری آماده بهرهبرداری خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان و اهدای گل و تقدیر از کارکنان  از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به بیمه شدگان قرار گرفت.

 ابراهیم رضایی گفت: امیدواریم با همکاری و مساعدت سایر دستگاه‌های مرتبط نیازهای این مرکز درمانی هر چه سریعتر برطرف شود.

وی ادامه داد: گشایش امور و مشکلات مردم تنها خواسته نمایندگان است و برای ارائه خدمات مطلوب و بهتر به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی و ایجاد احساس امنیت برای این قشر آماده هرگونه تعامل و همکاری هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =