رییس صنعت و معدن یزد: راه‌اندازی واحدهای نیمه فعال در اولویت است

یزد- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: یکی از اهداف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان، احیاء و راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد و رفع مشکلات و موانع موجود آنها است.

محمدرضا علمدار یزدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه حمایت از تولید همکاری تمامی دستگاه‌ها را می طلبد افزود: رفع موانع تولید و اشتغال پایدار تضمین کننده و توسعه هر شهرستان است و با توجه به اولویت‌گذاری دولت در خصوص رونق تولید و ایجاد اشتغال، لازم است با تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها مشکلات و موانع قانونی موجود را بررسی و مرتفع نماییم.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت استان یزد ،وی با اشاره به اهمیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: همه باید در راستای تولید و سرمایه گذاری در این بخش تلاش کنیم.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد افزود: محور این کارگروه برداشتن رفع موانع تولید و تحقق اهداف نظام در عرصه مهم اشتغال است .

در این جلسه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان تفت به بیان مسائل و موانع پیش روی فعالیت و توسعه واحد خود پرداختند و هر یک از مسئولان و مدیران حاضر در این جلسه راهکارهایی برای رفع آن را ارائه و تصمیماتی به‌منظور رفع مسائل مطرح‌شده اتخاذ شد.

همچنین در جلسه یاد شده پیرامون مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی یک و دو تفت و هم‌چنین شهرک سنگ‌ تفت نیز بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و تصمیماتی به‌منظور برگزاری جلسات کارشناسی برای رفع مشکلات این شهرک‌ها نیز گرفته شد.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =