رییس فدراسیون : استعدادیابی رکن اصلی فعالیت بسکتبال کشور است

یزد- ایرنا- رییس فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی گفت: استعدادیایی در کنار برگزاری مسابقات، رکن اصلی فعالیت این تشکل ورزشی در کشور است که باید در تمامی استان‌ها برای تحقق آن تلاش کرد.

به گزارش ایرنا، رامین طباطبایی روز سه‌شنبه در مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان یزد افزود: برای شناسایی استعدادها، برگزاری لیگ‌ها و حضور در رقابت‌های کشوری موثر است .

وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای اعضا و جامعه هدف و همدلی با جلب مشارکت حامیان مالی برای تقویت تیم‌ها و زیرساخت‌ها باید پیگیری ‌شود.

این مسوول با اشاره به صنعتی بودن یزد از اعضای مجمع و رییس هیات استان خواست در این خصوص با برنامه‌ریزی برای جذب حامیان مالی مناسب اقدام کنند.

طباطبایی همچنین به اهمیت حضور تیم‌های یزد در لیگ‌های کشور و معرفی ظرفیت‌های این رشته تاکید کرد که باید امسال این موضوع بیشتر پیگیری شود .

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد به اهمیت فعالیت‌  ورزش‌های همگانی در کنار پرداختن به بعد قهرمانی آن اشاره کرد و گفت: باید در این خصوص اقدام جدی صورت گیرد.

مسعود شریعتی به ظرفیت و وجود علاقه‌مندان در رشته بسکتبال در استان اشاره کرد و افزود: با همدلی و برنامه‌ریزی راه برای رسیدن به موفقیت فراهم است.

در این مجمع  علی افشارپور با کسب ۱۵ رای به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات بسکتبال استان  انتخاب شد.

۲۵ تیم بسکتبال در رده‌های سنی مختلف در لیگ استان یزد حضور دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =