۶۰۰۰ اثر در دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری دانش‌آموزان ثبت شد

 تهران- ایرنا- معاون هماهنگی دبیرخانه سی و هشتمین مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور گفت: ۶ هزار و ۱۱۴ اثر منتخب دانش آموزان سراسر کشور به صورت مجازی در دبیرخانه سی و هشتمین مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور ثبت و دریافت شد.

فرحناز پوربخشی شالکوهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به ایام برگزاری "جشنواره فرهنگی هنری فردا" به صورت مجازی به دلیل شیوع ویروس کرونا و با میزبانی شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: آثار متناسب با رشته‌های شرکت کننده در اختیار دبیران بخش‌های مختلف جشنواره قرار گرفته تا فرایند ارزیابی و داوری آثار توسط دبیران آغاز شود.

وی با اشاره به رشد ۲۱ درصدی آثار شرکت کننده در جشنواره سی و هشتم خاطر نشان کرد: بخش هنرهای دستی و تجسمی با شرکت ۲ هزار و ۵۰۳ شرکت کننده، بیشترین آمار شرکت کننده گان را به خود اختصاص داده است.

معاون هماهنگی دبیرخانه سی و هشتمین مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور با اشاره به دیگر بخش‌های جشنواره فرهنگی هنری فردا، یادآور شد: در بخش هنرهای آوایی یک هزار و ۵۴۸ نفر، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه ۹۸۸ نفر، رسانه و فضای مجازی ۵۵۱ نفر  و آفرینش های ادبی پژوهشی ۵۲۴ نفر آثار خود را از طریق فضای مجازی به دبیرخانه ارسال کردند.

وی با تاکید بر افزایش تعداد گرایش‌های رشته‌های مختلف در جشنواره امسال، عنوان کرد: در جشنواره سی و هشتم علاوه بر افزایش تعداد گرایش‌ها، برای اولین بار شاهد حضور کانون های فرهنگی تربیتی سراسر کشور در دو بخش هنرهانی نمایش و هنرهای آوایی هستیم.

معاون هماهنگی دبیرخانه سی و هشتمین مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان با اشاره به اینکه روند داوری، ارزیابی  و راستی آزمایی آثار تا اواخر مردادماه به طول خواهد انجامید، گفت: بعد از ارزیابی برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره مورد اعلام و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =