مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر کردستان در جمع ۱۰ مرکز برتر کشور قرار گرفت

سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی، کاربردی کردستان گفت: مرکز علمی، کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ کردستان در میان ۱۰ مرکز برتر کشوری در سطح بندی مراکز آموزش علمی کاربردی سال ۹۹ قرار گرفت.

عادل سی‌وسه مرده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای سومین سال متوالی در سال ۱۳۹۹و با مشارکت مراکز آموزش علمی­ کاربردی، واحدهای ستادی و استانی این دانشگاه، مراکز آموزشی ارزیابی و سطح  بندی شدند که نتایج آن در سامانه سطح ‌بندی به نشانی crs.uast.ac.ir با دسترسی اختصاصی در اختیار هر کاربر قرار گرفته است.

وی افزود: در فرآیند مذکور مراکز بر اساس مدلی مشتمل بر هشت عامل، ۵۸ ملاک و ۱۸۳ نشانگر ارزیابی و با احتساب امتیازات کسب شده، تعیین سطح شدند که بر این نتایج ۲۲۵ مرکز در سطح ۲،   ۲۳۵ مرکز در سطح سه و ۱۸ مرکز در سطح چهار قرار گرفتند و سطوح تعیین شده مبین وضعیت جاری هر یک از مراکز آموزش علمی کاربردی بوده و نتایج حسب سطح عملکرد و میزان تحقق توصیه ­های اصلاحی؛ در ارزیابی ­های بعدی متغیر است.

وی اضافه کرد: مراکز آموزش علمی کاربردی متناسب با نتایج کسب شده در ۲ جنبه سطح­ بندی شدند. نخست براساس نتایج حاصل از ارزیابی سال جاری در سطوح چهارگانه و زیر سطح­ های مربوط به آن تعیین وضعیت شده و سپس باتوجه به سیر تحولی عملکرد سال جاری در قیاس با ارزیابی گذشته بسته به میزان تغییر نمره در یکی از حالت­‌های پیشرفت، مانا و پسرفت قرار گرفتند.

سی‌وسه مرده یادآور شد: میزان و نوع بهره­ مندی مراکز از تدابیر نظارتی در قالب بسته­ های تشویقی، حمایتی، هدایتی و هشداری تابع قواعد و نتایج بررسی­ های انجام شده است.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کردستان تاکید کرد: مرکز علمی، کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ کردستان سال گذشته هم توانست در جمع مراکز برتر کشور قرار گیرد.

وی گفت: یکی از مهمترین فعالیت‌های این مرکز، برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی ریگا است که سومین دوره آن به‌صورت منطقه ای برگزار شد و بر اساس قولی که دانشگاه علمی کاربردی کشور داده، قرار است چهارمین دوره آن بصورت ملی برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =