ساعی: از کسانی که به من رای ندادند تشکر می‌کنم

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بعد از برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران گفت: از کسانی که به من رای ندادند تشکر می‌کنم و امیدوارم دستگیر کسانی باشیم که با کمک ما می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

«هادی ساعی» امروز (سه‌شنبه) در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: برخی فکر می‌کنند ما دعوا می‌کنیم. اگر جلسات هیات اجرایی و شورای شهر را ببینند چه می‌گویید؟ حتما می‌گویند در آنجا چاقوکشی می‌شود. برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم. همه ما یک رای داریم و هیچ فرقی بین آرا نیست و کاری که من به عنوان رئیس انجام می‌دهم تک تک  شما عزیان هم می‌توانید انجام دهید.

وی خاطر نشان کرد: «آرش میراسماعیلی» پرسشی درباره آیین‌نامه پرسید که به آن پاسخی داده نشد. آیا این آیین‌نامه به تایید کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) رسیده است یا خیر؟  این آیین‌نامه را خودمان نوشتیم و باید به آن پایبند باشیم. امیدوارم دوستانی که در انتخابات امروز شرکت کردند، حضور دایمی داشته باشند و تنها برای رای‌گیری خود را نشان ندهند.

وی افزود: در صورتی که IOC آیین‌نامه کمیسیون ورزشکاران را تایید نکرده باشد، درست نیست به ۲ نفر از اعضایی که زحمت زیادی کشیدند اعلام کنیم تا در انتخابات حضور نداشته باشند. این بی‌تدبیری‌ها سبب می‌شود تا این دوستان هم برای همیشه بروند. با عباسعلی و بهداد هم مشکلی ندارم. بهتر است با بی‌تدبیری قهرمانان را رو در روی هم قرار ندهید.

عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ادامه داد: باید با آیین‌نامه قبلی انتخابات را برپا کنیم. نگفته‌ایم که رییس کمیته نمی‌تواند اعضا را معرفی کند بلکه تایید  IOC اهمیت دارد و اساسنامه قبلی قانون بالادستی ماست. آیین‌نامه را قبول دارم و زیر آن را امضا کردم اما زمانی قابل استناد است که IOC آن را تایید کند.

وی گفت: وقتی به قلی‌پور اعلام کردید تا در انتخابات شرکت نکند، این قانون را برای این دوستان هم اجرا می‌کردید. اولویت با قانون است و نباید در مسیر بی‌قانونی گام برداشت. صد درصد قلی‌پور به من رای می‌داد اما به او گفتم تا در انتخابات حضور نیابد. علیه او از ۱۲ شب کارهای پشت‌ پرده‌ای انجام شد که به موقع می‌گویم. وقتی درباره اعتراض یک نفر به قلی‌پور ورود و پیگیری کردید چرا اعتراض ۲ نفر دیگر را در زمینه آیین نامه نادیده می‌گیرید. در صورت داشتن تاییدیه هم برای اضافه کردن ۲ نفر باید رییس کمیته ملی المپیک با رییس کمیسیون ورزشکاران مشورت کند اما این امر صورت نگرفت.

انتخابات ریاست و نایب رییس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک از امروز (سه‌شنبه) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که هادی ساعی، زهرا نعمتی و سعید حسنی‌پور برای کسب کرسی ریاست کمیسیون و مجتبی عابدینی و افشین نوروزی هم برای کسب پست نایب رییسی نام نویسی کردند.

همچنین پیش از این آرش میراسماعیلی از حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران انصراف داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha