نخستین باشگاه ورزشی مجازی در جنوب پایتخت راه‌اندازی شد

شهرری - ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ (شهرری) گفت: با توجه به موج دوم شیوع ویروس کرونا باشگاه ورزشی مجازی برای فعالیت علاقه‌مندان راه‌اندازی شده‌است.

حجت الاسلام متین معبودی روز سه شنبه در جلسه تشکیل این باشگاه ورزشی، بر لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و عدم حضور شهروندان در اجتماعات و برنامه ها به شکل حضوری تاکید کرد و افزود: در همین راستا، اداره ورزش این معاونت به راه اندازی باشگاه مجازی در مجموعه ورزشی شهید مدرس شهرری اقدام کرده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این باشگاه رشته های مختلف ورزشی برای شهروندان به صورت مجازی با حضور مدرسین خبره و رسمی فدراسیون ها به صورت آکادمیک و آنلاین آموزش داده می شود.

وی اضافه کرد: فیلم های آموزشی آن در گروه ها، کانال ها و سایت مجازی جهت بهرمندی شهروندان قرار داده می شود.

معبودی تاکید کرد: شهروندان ری با شعار ورزش در منطقه ۲۰ تعطیل نیست از کلاس های مجازی اداره ورزش بهره مند شدند.

وی ادامه داد: در راستای برگزاری کلاس های باشگاه مجازی و با محوریت دستورالعمل های مرتبط با پیشگیری ویروس کرونا، دوره آنلاین آموزش مبانی تئوری و عملی رشته بهکاپ و بهکاپر با حضور مدرس فدراسیون، استاد شراهی دارنده گواهی مربیگری و داوری درجه ۱ بهکاپ ایران در مجموعه ورزشی شهید مدرس برگزار شد.

معبودی با اشاره به برنامه های آینده این باشگاه افزود: ادامه برگزاری کلاس های مجازی به طور قطع در دستور کار و برنامه اداره ورزش قراردارد و کلاس هایی چون بسکتبال ۳ نفره، فوتبالکس و... نیز به صورت آنلاین و مجازی آموزش داده خواهد شد.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =