۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۲۲
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83887136
۰ نفر

برچسب‌ها

علت خاموشی گناوه اشکال در ایستگاه ۲ این بندر اعلام شد

گناوه - ایرنا - مدیر اداره برق گناوه گفت: خاموشی‌های اعمال شده روز دوشنبه در برخی روستاها و محلات این بندر تنها به دلیل اشکال ایجاد شده و تعمیرات اضطراری در ایستگاه‌ فوق توزیع شماره ٢ گناوه واقع در جاده کمربندی به سیدرضا بوده‌است.

جواد عرب روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: مدت زمان قطعی حدود یک ساعت و شامل روستاهای مال خلیفه، مال قائد، شول و قسمتی از شهر  از جمله خود خط اداره برق، فرمانداری و قسمتی از جاده ساحلی شد.

وی اظهارداشت: خاموشی  به منظور سرویس، تعمیرات و رفع هر  گونه خرابی در تاسیسات و قطعی شبکه‌های فوق توزیع تحت پوشش مدیریت برق شهرستان گناوه نیست.

مدیر اداره برق گناوه از مشترکان این شهرستان خواست باتوجه به گرمای شدید حاکم بر منطقه نسبت به مدیریت مصرف بهینه برق اهتمام جدی ورزند.

وی گفت: این مدیریت برای ارائه خدمت بهتر و کارآمد و رسیدن به شبکه برقی پایدار، نیازمند حمایت همه جانبه اقشار مختلف جامعه از ادارات گرفته تا بخش خصوصی و بویژه مردم شهرستان  است.

عرب افزود:  مردم با پرداخت بموقع قبوض برق ضمن فراهم کردن امکان برق رسانی به همنوعان خود از این صنعت کشور حمایت کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط گرمسیری در جنوب کشور است که در چندروز اخیر با رطوبت بالا و گرمای شدید مواجه شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha