۱۰۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز بیمارستان جدید بندرعباس اختصاص یابد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان از وزیر بهداشت خواست: علاوه بر اعتبارات بودجه عمومی دولت، از محل یک درصد عوارض سلامت، اعتبارات مبارزه با کرونا و سایر منابع اختیارات وزیر، مبلغ هزار میلیارد ریال جهت تجهیز و تامین نیروی کادر درمانی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس اختصاص یابد.

فریدون همتی به همراه دیگر مسوولان استان شامگاه دوشنبه در نشست با وزیر بهداشت با بیان اینکه این بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس یکی از مهم‌ترین پروژه های عمرانی هرمزگان به شمار می‌رود، افزود: این طرح با اهتمام و حرکت جهادی قرار است ۲ سال زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسد.
وی بیان داشت: از هم اکنون برنامه ریزی برای تامین نیروی مورد نیاز این بیمارستان درحال انجام است و امیدواریم با تکمیل این بیمارستان و چهار بیمارستان دیگر تا پایان دولت، علاوه بر تامین نیاز درمانی مردم هرمزگان می‌تواند هرمزگان به عنوان استانی با قابلیت جذب توریست درمانی در کشور مطرح شود.
 استاندار هرمزگان اظهارداشت: با اصلاح ساختار مدیریت این پروژه، استانداری تمام انرژی خود را تکمیل زودتر از موعد بکارگرفته تا کمبود زیرساخت درمانی هرمزگان مرتفع گردد. 
بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس از جمله پروژه های مهم و اثرگذار در سفر دوم هیات دولت به استان هرمزگان بوده است که حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری در استادیوم ورزشی قول اتمام آن را تا پایان این دولت به مردم هرمزگان داده‌اند.
  همتی نماینده عالی دولت در استان هرمزگان نیز با انتصاب نماینده ای ویژه برای پیگیری تکمیل آن از تمام ظرفیت‌ها برای اتمام این پروژه تا قبل از پایان دولت اهتمام و پیگیری ویژه دارد که با سرعت بخشی در تکمیل و بهره برداری از آن یکی از شاهکارهای بی نظیر کشور خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =