امام جمعه یزد: فروشگاه‌های ارزان قیمت راه‌اندازی شود

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مراکز و فروشگاه‌های عمومی در مکان‌های مناطق مختلف شهر به ویژه مناطق فقیرنشین با همکاری سازمان‌ها برای دسترسی اقشارآسیب پذیر راه‌اندازی شود.

آیت الله محمدرضا ناصری روز دوشنبه در جمع اعضای قرارگاه رزمایش همدلی و کمک مومنانه افزود: در مرحله اول این رزمایش با یک حرکت جمعی و منسجم با مشارکت اقشار مختلف مردم و سازمان‌ها تلاش‌های خوبی انجام شد و اتفاقات خوبی رقم خورد.

گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه یزد، وی با اشاره به اینکه در ادامه رزمایش باید آبروی فقرا حفظ شود ادامه داد: این مهم به ویژه در شرایط کنونی که گرانفروشی‌ها به مشکلات مردم افزوده و عرصه بر خیلی از مردم تنگ شده باید با یک همت عمومی رعایت شود.

امام جمعه اظهار کرد: کمک خیران در این رزمایش و حرکت عمومی همانند گذشته موثر است و اصناف و بازاریان با یک تعهد اخلاقی برای رضای خداوند و کمک به مردم اجناس را با قیمت یکسان و مناسب به فروش برسانند و به عادی شدن شرایط جامعه کمک کنند.

همچنین مدیرکل کمیته امداد امام (ره) یزد با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص یاری رساندن به آسیب دیدگان از کرونا گفت: مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه همزمان با دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان آغاز می‌شود و این حرکت عظیم همچنان ادامه دارد.

محمد شجاعان افزود: در مرحله دوم رزمایش مواسات هدف‌گذاری شده  تا با قربانی پنج هزار گوسفند گوشت‌گرم در بین نیازمندان و فقرا توزیع شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =