سهمیه جدید شکر و گوشت مرغ به خراسان جنوبی اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: یک هزار و ۱۳۶ تن شکر و ۲۰۰ تن گوشت مرغ منجمد در حال جذب برای توزیع در استان است.

الیاس جویبان روز دوشنبه اظهار داشت: سهمیه شکر مردمی به صورت بسته‌های یک کیلوگرمی توسط واحدهای تولیدی استان بسته‌بندی شده که با قیمت هشت هزار و ۲۰۰ تومان توزیع می‌شود و سهمیه تیرماه هم در کل استان توزیع شده است.

وی افزود: سهمیه مربوط به صنف و صنعت و واحدهای تولیدی استان هم با قیمت هفت هزار و ۳۰۰ تومان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۱۰۰ تن سهمیه جدید گوشت مرغ منجمد را جذب کردیم و با توجه به افزایش قیمت مرغ زنده و مرغ گرم کشتار روز در استان، با تلاشی که توسط کمیسیون تنظیم بازار انجام شده و هماهنگی که استاندار انجام داد، در مرحله دوم با قیمت ۱۳ هزار تومان در کل استان در حال توزیع است.

وی با اشاره به ادامه پیگیری‌ها از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت برای جذب کالاهای تنظیم بازار تصریح کرد: شرکت پشتیبانی امور دام استان با هماهنگی این سازمان نسبت به تحویل مرغ منجمد به مباشرین اقدام کرده و قیمت مصرف کننده در تمامی فروشگاه‌های منتخب استان ۱۳ هزار تومان تعیین شده است.

جویبان گفت: این اقلام در مرکز استان در روزبازارها و فروشگاه‌ها توزیع می‌شود و در شهرستان‌ها نیز مردم می‌توانند با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند و از محل دقیق توزیع مطلع شوند.

وی میزان توزیع گوشت مرغ منجمد از ابتدای سال جاری تاکنون را بیش از مجموع توزیع گوشت مرغ منجمد توزیع شده در سال گذشته عنوان کرد و افزود: تامین و توزیع گوشت مرغ منجمد برای تنظیم بازار و تعدیل قیمت ادامه خواهد داشت.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از جذب و تامین سه هزار و ۳۳۱ تن کالای تنظیم بازار در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: در این مدت یک هزار و ۵۰۵ تن انواع برنج هندی و پاکستانی، ۵۳۹ تن شکر، ۱۲۵ تن مرغ منجمد و ۱۰۱ تن گوشت گوساله منجمد در کل استان توزیع شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این میزان، ۲۴۰ تن برنج پاکستانی، ۲۵ تن گوشت مرغ منجمد و ۳۸ تن گوشت گوساله منجمد نیز در حال توزیع در سطح عرضه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =