اولویت هزینه‌کرد اعتبارات با طرح‌های نیمه‌تمام است

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با بیان اینکه مجموع اعتبارات شهرستان حدود ۴۵ میلیارد تومان است گفت: اولویت در هزینه‌کرد اعتبارات با طرح‌های نیمه‌تمام است.

رسول یعقوبی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری و کمیته برنامه ریزی اعتبارات این شهرستان  اظهار داشت: بخشی از اعتبارت از سوی بنیاد علوی به شهرستان تخصیص یافته از این رو همکاری و تعامل سازنده با این بنیاد جهت جذب بیشتر اعتبارات مورد تاکید است.
وی گفت: همچنین ۲۰ میلیارد و ۶۶۷ میلیون تومان از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی و ۳درصد درآمد حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی و اعتبارات قانون استفاده متوازن از محل ۲۷درصدارزش افزوده به این شهرستان اختصاص یافته است.
یعقوبی به پروژه شهرک صنعتی ورقه اشاره کرد و گفت: باهماهنگی‌های به عمل آمده و اقدامات انجام یافته از سوی فرمانداری و استانداری و مدیرکل شهرک‌های صنعتی، عملیات اجرایی شهرک صنعتی ورقه بزودی آغاز خواهد شد.
وی گفت: شهرک صنعتی ورقه به لحاظ موقعیت جغرافیایی در کیلومتر ۱۲۰ آزادراه تبریز - تهران واقع شده که قرار گرفتن در مسیر ترانزیت و نزدیکی به خط آهن شمالغرب و همچنین نزدیکی به کریدور شمال - شمالغرب کشور از مزیت‌های سرمایه گذاری در این شهرک است.
شهرستان چاراویماق با حدود ۳۲ هزار نفر جمعیت در ۱۵۰ کیلومتری جنوب شرق تبریز واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha