۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۷
کد خبرنگار: 2082
کد خبر: 83886776
۰ نفر

برچسب‌ها

گانتس تهدیدات نتانیاهو علیه سوریه و لبنان را تکرار کرد

تهران- ایرنا- "بنی گانتس" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه تهدیدهای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را در مورد سوریه و لبنان تکرار کرد.

به گزارش شبکه صهیونیستی آی۲۴، گانتس دقایقی پیش در یک کنفرانس خبری گفت که مسئولیت هر گونه حمله علیه اسرائیل از خاک سوریه و لبنان بر عهده دمشق و بیروت است.

وی به دنبال اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه سوریه و لبنان در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی مدعی شد که "دشمنان اسرائیل، ما را محک نزنند درصورتی که این اتفاق بیافتد ارتش آماده دفاع است.

در همین راستا نتانیاهو نیز روز گذشته سوریه و لبنان را مسئول هرگونه حمله به اسرائیل از خاک این دو کشور دانست و درباره عواقب آن هشدار داد.  

گانتس همچنین در ادامه ادعاهای تکراری در مورد حضور ایران به درخواست دولت سوریه در خاک این کشور، گفت که ارتش اسرائیل در مقابل نفوذ ایران در سوریه اقدام خواهد کرد.

همزمان با سخنان تهدید آمیز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، نتانیاهو نیز در جلسه با مقامات حزب لیکود گفت که ارتش آماده هرگونه سناریویی است. وی مدعی اقدامات رژیم اسرائیل برای تامین امنیت در تمام جبهه‌ها شد.

منابع خبری سوری و لبنانی هفته گذشته از حمله هوایی بمب‌افکن‌های رژیم صهیونیستی به نزدیکی فرودگاه دمشق پایتخت سوریه خبر دادند که در اثر این حمله تجاوزکارانه، پنج نفر از جمله علی کامل محسن عضو جنبش حزب‌الله لبنان به شهادت رسیدند.

زمانی که خبر شهادت یکی از رزمندگان حزب الله منتشر شد، منابع صهیونیستی گزارش دادند که حزب الله لبنان خود را برای انجام یک عملیات انتقام‌جویانه در مرزهای لبنان علیه نظامیان این رژیم آماده می‌کند.

رسانه‌های صهیونیستی در عین حال یادآور شدند که اقداماتی برای مقابله با عملیات انتقام‌جویانه حزب الله (از سوی نظامیان صهیونیست) اتخاذ شده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha