یک دستگاه اتوبوس در محور "فومن - سراوان دچار حریق شد

رشت - ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت : یک دستگاه اتوبوس مسافربری در مسیر فومن - سراوان در حدفاصل روستای کوزان به دلیل بروز آتش سوزی در موتور، دچار حریق شد.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی فرماندهی انتظامی گیلان، سرهنگ جاور صفاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آتش‌سوزی یک دستگاه اتوبوس در محور مواصلاتی "فومن- سراوان" بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
این مقام انتظامی افزود: با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، اتوبوس مورد نظر از تبریز به مقصد رشت در حال حرکت بوده که در محور فومن به سراوان دچار آتش‌سوزی شده است.
وی با بیان اینکه پس از حضور تیم‌های آتش‌نشانی حریق اطفاء شد، عنوان کرد : این اتوبوس ۹ مسافر داشت که در هنگام حریق همه مسافران از آن خارج شده و کسی آسیب ندیده است.
سرهنگ صفاری تصریح کرد: علت اصلی آتش‌سوزی اتوبوس که از ناحیه موتور آن شروع شده بود توسط کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی است.
وی به تمامی رانندگان وسایل نقلیه عمومی توصیه کرد که همیشه تجهیزات اطفای حریق را همراه داشته باشند و از سالم و شارژ بودن آن اطمینان حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =