۱۴۷هزار بسته معیشتی در استان بوشهر توزیع شد

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت:: در مرحله نخست رزمایش کمکهای مومنانه در این استان ، ۱۴۷ هزار بسته معیشتی معادل ۲۸۳ میلیارد ریال بین خانوادههای نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد

سردار علی رزمجو روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: هر بسته معیشتی توزیع شده در مرحله نخست دارای ارزشی معادل ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان بود که علاوه بر کمکهای خیران و نهادهای مختلف، فرمانده سپاه و رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در این رزمایش، علاوه بر بسته های در نظر گرفته شده برای استان، بسته هایی را به صورت ویژه به سهم استان بوشهر اضافه کردند.

وی یادآورشد: در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ادامه کمک‌های مومنانه، مرحله دوم این رزمایش از هشتم مرداد در آستانه عید سعید قربان در این استان آغاز می‌شود. 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهارداشت: مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در سه نوبت زمانی از عید قربان تا عید غدیر و نوبت‌های بعدی نیز در دهه اول محرم و دهه آخر صفر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد:در مرحله نخست رزمایش کمک های مومنانه بانک اطلاعات خوبی از خانواده‌های واجد شرایط  از سوی پایگاه‌های مقاومت تهیه شد و تمام اقدام‌های این رزمایش بر اساس همین بانک اطلاعات انجام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =