تدوین کتاب تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس در البرز

کرج - ایرنا - دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان البرز فراخوان طرح و سوژه و کارگاه تولید محور «تاریخ شفاهی و خاطره نگاری» با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را برگزار می‌کند.

به گزارش روز دوشنبه  روابط عمومی حوزه هنری استان البرز؛ مسوول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرزگفت: دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری این حوزه فراخوان سوژه و موضوع کتاب «تاریخ شفاهی و خاطره نگاری» انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را اعلام و کارگاه تولید محور را ویژه پژوهشگران و نویسندگان البرزی برگزار می‌کند.

خسرو عباسی افزود: در این فراخوان از همه پژوهشگران و نویسندگان البرزی دعوت می‌شود تا طرح و سوژه خود را در قالب یک طرح ۳ تا ۵ صفحه‌ای با موضوع وقایع و مبارزات دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به صورت طرح نامه اجرایی به دبیرخانه ارسال کنند.

پس از بررسی آثار ارسالی به ۵ تا ۷ طرح تأیید شده جایزه ۱۰ میلیون ریالی اهدا و آثار برگزیده جهت نهایی شدن در کارگاه تولید محور با حضور یکی از استادان مطرح خاطره‌نگاری نوشته شده که نهایتاً توسط نشر سوره مهر در قالب کتاب تاریخ شفاهی و خاطره نگاری منتشر می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا پایان مرداد ماه سال جاری و شروع ۱۰ جلسه کارگاه برای آثار پذیرفته شده از ابتدای شهریور تا پایان دی ماه سال ۹۹ می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =