راه اندازی ایستگاه‌های ورزشی در محوطه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از راه اندازی و اجرای حلقه دوچرخه سواری، پیاده روی و ایستگاه‌های ورزشی در محوطه این موزه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، معدنی پور در نشست مشترک با معاونین سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام آمادگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در همکاری با این سازمان را عنوان کرد.

در این نشست معدنی پور ضمن اشاره به امکانات موجود در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تقدیر از اعلام آمادگی سازمان ورزش شهرداری تهران جهت همکاری و مشارکت حداکثری در برنامه‌های پیش رو از برنامه ریزی و اجرای برنامه‌هایی مشترک با این سازمان خبر داد.

همچنین برگزاری مسابقات استعدادیابی و جهت یابی آقایان و بانوان با همکاری انجمن آمادگی جسمانی، برگزاری مسابقات رقابتی خانواده محور مانند تیراندازی و دو میدانی، طرح دوشنبه‌های ورزشی در موزه، راه اندازی باشگاه مجازی آنلاین تحت عنوان ورزش در موزه جهت بهره برداری شهروندان و مخاطبین از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

معاون فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: در آینده ای نزدیک زمینه بازدید همکاران، پرسنل، مربیان و شهروندان فعال در عرصه ورزش با رعایت پروتکل های ابلاغی ستاد ملی کرونا و فاصله گذاری اجتماعی از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراهم خواهد شد.

در پایان جلسه مقررشد همکاری‌های دو مجموعه در قالب انعقاد تفاهم نامه بین سازمان ورزش شهرداری تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اجرایی گردد.

نشست مشترک نمایندگان سازمان ورزش شهرداری تهران با معاونت فرهنگی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به میزبانی این موزه روز دوشنبه برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =