اماکن ورزشی خراسان رضوی تعطیل شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا در این استان فعالیت ورزشی رشته‌های پربرخورد و فیزیکی از جمله ورزش‌های رزمی، کشتی، هندبال، بسکتبال، باشگاه‌های بدنسازی و استخرها تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

فرزاد فتاحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم در پنجاه و پنجمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در این استان گرفته شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه ورزشکاران در طول تمرینات فعالیت ورزشی زیاد دارند با شرایط خاص و خطرناکی روبرو هستیم به همین دلیل باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی دولتی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه وضعیت خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در شرایط قرمز قرار دارد اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به عنوان متولی ورزش پیگیر قطع زنجیره انتقال این ویروس و حفظ سرمایه‌های ورزشی استان است.
وی افزود: اگر باشگاه‌های ورزشی بخشنامه‌های ابلاغ شده را رعایت نکنند با آنها برخورد شده و باشگاه‌ها و اماکن ورزشی متخلف پلمپ خواهند شد.

دستکم هزار و ۴۰۰ باشگاه ورزشی در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۲۹۳ هزار و ۶۰۶ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۲۱۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان‌باختگان کرونا در کشور به ۱۵ هزار و ۹۱۲ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون ۲۵۵ هزار و ۱۴۴ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =