۶ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83886544
۱ نفر

برچسب‌ها

کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی در تهران
عکس تزیینی است.

تهران- ایرنا- سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی خبر داد و گفت: این اقلام در یک انبار متروکه شناسایی شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز دوشنبه در این باره اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در انبار متروکه ای در حوالی خیابان شوش مقدار فراوانی اقلام بهداشتی تاریخ گذشته با مارک های معتبر را جمع آوری و پس از اصلاح تاریخ آن و بروز رسانی کالا و با عنوان اقلام بهداشتی سالم در بازار مصرف توزیع می کند؛ تحقیقات خود را برای صحت و سقم این موضوع آغاز کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در تحقیقات پلیسی، انباری متروکه و هویت متهم شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پلیس به صورت نامحوس انبار متروکه را تحت نظر قرار داد، عنوان کرد: ظهر روز گذشته، ماموران کلانتری جوادیه با دستور قضائی، متهم را دستگیر و در بازرسی از این انبار ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تاریخ گذشته کشف کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران  با بیان اینکه ارزش ریالی اموال کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =