۲۴۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس تهران و کرمان کشف شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: با اجرای طرح مشترک بین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و کرمان، ۲۴۰ کیلوگرم تریاک کشف و ۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سردار «کیومرث عزیزی» روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: «در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران و رصد فعالیت  قاچاقچیان مواد افیونی، مشخص شد که افرادی قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر به وسیله ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ از استان‌های جنوبی به سمت استان های مرکزی کشور را دارند.»
وی افزود: با تکمیل اطلاعات، موضوع انتقال این محموله به پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان اطلاع داده شد و ماموران این استان به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پایش خودروهای عبوری کردند.
سردار عزیزی،‌ تصریح کرد: با اقدامات پلیسی و تبادل اطلاعات بین دو استان، ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که در پوشش مسافرت خانوادگی اقدام به قاچاق مواد افیونی می‌کردند با مراقبت های نامحسوس و کنترل محورهای ورودی در حوالی دوراهی قلعه گنج شناسایی، و در عملیات پلیسی توقیف شدند.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در بازرسی از این دو خودرو، ۲۴۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک که به صورت حرفه ای جاساز شده‌بود، کشف و ۴ متهم نیز در این راستا دستگیر شدند.
وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضایی شدند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =