هم‌اندیشی دهمین کنگره امام سجاد(ع)با حضور رایزنان فرهنگی برگزار می‌شود

بندرعباس- ایرنا- برنامه‌های هم‌اندیشی مجازی پیرامون ویژه‌برنامه‌های دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) با حضور رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

مشاور رییس و مدیرکل هماهنگی ستادی، روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: این نشست فردا سه‌شنبه هفتم مرداد همزمان با سالروز شهادت امام باقر(ع) از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ به وقت ایران با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان و رییس شورای سیاستگذاری کنگره، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس ستاد فهمای کشور، دبیر کنگره و رایزنان فرهنگی کشورهایی نظیر الجزایر، لبنان، عراق، ترکمنستان، سوریه، تایلند، هند و عمان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام امیر ارزانی روز دوشنبه به صورت مجازی به ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) اعلام کرد: افزود: امسال به منظور تقویت و گسترش برنامه های بخش برون مرزی، ویژه‌برنامه‌های بخش بین‌الملل دهمین دوره این کنگره در هرمزگان با همکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع)، جامعه المصطفی العالمیه، مجمع تقریب مذاهب و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در کشورهایی از پنج قاره جهان برگزار می‌شود.

وی گفت: به زودی نیز هر کدام از مراکز همکار در برگزاری برنامه‌های بخش بین‌الملل به صورت مجزا با موسسات و مراکز زیر مجموعه خود در خارج از کشور نشست‌های هم اندیشی برگزار می‌کنند.

نخستین نشست هم اندیشی با مشارکت تمامی ارگان‌ها، نهادها و مراکز مشارکت کننده در برگزاری کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) روز شنبه هفته جاری به ریاست نماینده ولی فقیه در هرمزگان و رئیس شورای سیاستگذاری کنگره برگزار شد.

کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) هر سال همزمان با سالروز شهادت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در ۲۵ محرم با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در بندرعباس برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =