کشف ۲۳ کیلوگرم تریاک در قزوین

قزوین - ایرنا - نیروی انتظامی قزوین در ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف ۲۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس قزوین، سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در استان خبر داد. 

سرهنگ فرهاد علی‌بیگی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان هنگام کنترل راه‌های ارتباطی در جاده قزوین - زنجان به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آن را برای بازرسی متوقف کردند.

به گفته وی، ماموران در بازرسی از خودرو متوقف شده ۲۰ کیلو موادمخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود را کشف و  راننده آن را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ علی‌بیگی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به همراه موادمخدر کشف شده تحویل مراجع قضایی شد، بر نقش تاثیرگذار مشارکت شهروندان در مبارزه با موادمخدر تاکید کرد.

کشف سه کیلوگرم موادمخدر در قزوین  

سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین در ادامه افزود: پلیس هنگام کنترل خودروهای عبوری در آزادراه قزوین - زنجان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آنها را برای بازرسی متوقف کرد.

وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از مسافران اتوبوس مقدار سه کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که در وسایل همراه یکی از مسافران اتوبوس جاساز شده بود را کشف و نامبرده را نیز دستگیر کردند.

سرهنگی علی‌بیگی اضافه کرد: با توجه به اقدام شوم سوداگران مرگ باید خانواده‌ها سطح آگاهی و دانش خود را نسبت به آسیب‌های موادمخدر بالا برده و به منظور حفظ فرزندان خود از معضل اعتیاد، همواره در افزایش اطلاعات خود در این زمینه تلاش کنند.

کشف شمش طلا از یک مسافر در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۲ کیلو و ۳۰۰ گرم شمش طلا در قزوین خبر داد.

سردار مهدی حاجیان تصریح کرد: ماموران انتظامی استان هنگام کنترل جاده‌های ارتباطی قزوین - زنجان به یک‌ دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو متوقف شده ۲ کیلو و ۳۰۰ گرم شمش طلا را که در وسایل همراه یکی از مسافران اتوبوس جاسازی شده بود را کشف و آن را دستگیر کردند.

سردار حاجیان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش شمش کشف شده ۲۳ میلیارد ریال بوده، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده و برای ادامه مراحل قانونی به دادسرا تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین یادآور شد: نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز با قاطعیت با این پدیده شوم برخورد می‌کند و دستگیری قاچاقچیان کالا و ارز را در اولویت کاری خود قرار داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =