ثبت‌نام دانش‌آموزان استان اردبیل طبق زمان‌بندی انجام می‌شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از ثبت‌نام دانش‌آموزان این استان طبق برنامه و زمان‌بندی مشخص خبر داد.

به گزارش ایرنا ، احمد ناصری روز دوشنبه اظهارداشت: دانش‌آموزان میان پایه نیاز به مراجعه و حضور در مدارس ندارند و ثبت‌نام آنها به صورت خودکار انجام می‌شود.

او افزود: در پایه‌های اول ابتدایی و هفتم ثبت‌نام به پایان رسیده و ثبت‌نام موردی از دانش‌آموزانی که هنوز مراحل ثبت نام خود را نهایی نکرده‌اند در حال انجام است.

ناصری با اشاره به شروع ثبت‌نام در پایه دهم تحصیلی از دوم مردادماه سال جاری در مدارس دولتی و هنرستان‌ها، نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان در رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش با توجه به بروز شدن رشته‌ها و اضافه شدن رشته‌های جدید و همچنین خرید تجهیزات جدید تاکید کرد و گفت: بازار کار آینده دنبال نیروهای ماهر و تکنسین است.

وی افزود: ثبت‌نام مدارس هیات امنایی در پایه دهم نیز از طریق سامانه register.ardedu.ir  و یا۱۰.۱۱۶.۷.۱۵۵http:// تا هشتم مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی جدید، ۲۵۰ هزار دانش‌آموز استان اردبیل در قالب ۱۰ هزار کلاس درس در سه هزار و ۴۰۰ واحد آموزشی و با هدایت نزدیک ۲۰ هزار معلم مشغول تحصیل می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =