نظام موضوعات پژوهشی دانشگاه آزاد تدوین می شود

تهران-ایرنا- معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه در مراکز استان در آینده نزدیک خبر داد.

جواد علمائی به دیدار کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با  محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد  به منظور همکاری با مؤسسات و مراکز پژوهشی وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و اظهارداشت: در دستورالعمل ابلاغی نسبت به تدوین عناوینی از نظام موضوعات کشاورزی مورد نیاز بخش اجرایی کشور متناسب با ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی و همچنین توانمندی های علمی موجود در استان تاکید و به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مراکز استان در این مورد ماموریت داده شد.

وی افزود: به همین منظور واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مراکز استان باید با یکی از مؤسسات پژوهشی، پژوهشگاه، پژوهشکده یا مراکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی هماهنگی به عمل آورده و نسبت به تدوین نظام موضوعات پژوهشی اقدام کنند.

به گزارش روز دوشنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی،  معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: نخستین عنوان از نظام موضوعات کشاورزی و منابع طبیعی توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و در واحد ورامین با همکاری مؤسسه تحقیقات فنی و مهندسی وزارت جهاد کشاورزی با موضوع کاهش ضایعات محصولات کشاورزی تدوین و چاپ شده و در سامانه پژوهشیار هم اکنون قابل بهره برداری است و مجریان طرح باز مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه پاسخگوی سؤالات احتمالی خواهند بود.

علمائی تاکید کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مراکز استان برای اجرای سایر نظام موضوعات در حوزه­ های علوم پایه و مهندسی که در حال حاضر در سامانه پژوهشیار تعریف شده است، اهتمام لازم را به عمل آورند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =