رژیم صهیونیستی مدعی برقراری پرواز به کشورهای عرب خلیج فارس شد

تهران - ایرنا - ، شرکت هواپیمایی صهیونیستی «گیشیر أفیری» به معنی «پل هوایی»، مدعی شد که «پروازهای ویژه» به امارات و سایر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برقرار می کند.

به گزارش امروز (دوشنبه) پایگاه خبری لبنانی «العهد»، این شرکت صهیونیستی در پایگاه اینترنتی رسمی خود اعلام کرد که پروازهای مستقیم از سرزمینهای اشغالی فلسطین به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برقرار می‌کند.

پروازهای تجاری این شرکت به منظور عدم انعقاد توافقنامه هوایی میان رژیم صهیونیستی و امارات در «شرم الشیخ» مصر و امان پایتخت اردن و «لارنکا» قبرس توقف کرده و سپس از حریم هوایی عربستان راه خود را به سوی امارات ادامه می‌دهند.

این پروازها رهسپار ریاض پایتخت عربستان و دبی و ابوظبی در امارات می‌شوند.

«نیر برونشتاین» مدیر شرکت صهیونیستی در گفت وگو با تارنمای صهیونیستی «واینت» با اعتراف به حضور صهیونیست‌ها ظرف چند سال گذشته در برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس گفت که بازرگانان عرب این کشورها اکثرا مشتریان این شرکت هوایی هستند.

در همین راستا تارنمای واینت فاش کرد که اسراییل در اوج شیوع «ویروس کرونا» در ماه مارس گذشته، از امارات تجهیزات پزشکی دریافت کرده که با تلاش «موساد»(سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی)، این تجهیزات توسط یک هواپیمای اوکراینی به فرودگاه «بن گوریون» در سرزمینهای اشغالی انتقال یافت.

به نوشته تارنمای واینت ، هواپیمای مزبور به طور مستقیم از فرودگاه ابوظبی رهسپار فرودگاه بن گوریون شد و به دنبال آن تاکنون چندین هواپیمای اماراتی حامل تجهیزات پزشکی در فرودگاه بن گوریون به زمین نشسته‌اند.

۱۴۸۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =