واحدهای صنفی فاقد کدسامانه ای در اندیمشک پلمب می شوند

اندیمشک-ایرنا- رئیس مرکز بهداشت اندیمشک گفت: واحدهای صنفی فاقد کد سامانه‌ای وزارت بهداشت و درمان دراین شهرستان پلمب می شوند.

فریدون کاظمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۸ درصد صنوف شهرستان اندیمشک هنوز کد سامانه‌ای نگرفته اند و به این صنوف مهلت داده شده تا اقدام کنند در غیر اینصورت پلمب می‌شوند.

وی با بیان اینکه بازرسی ها در شهرستان اندیمشک تشدید شده است و با هرگونه تخلفی که سلامت مردم را به خطر بیندازد برخورد قانونی می شود افزود: چندین گروه بازرسی با مشارکت سایر دستگاههای اجرایی بر روند رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف نظارت می کنند در مدت اخیر پنج واحد صنفی فلافل فروشی متخلف در طرح های بازدید شبانه شهرستان به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ، پلمب شدند.

کاظمی از شهروندان خواست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک تردد کنند.

به گفته وی حضور مردم در تجمع های پرخطر و مراسم عروسی و عزا به عنوان یکی از مهمترین عوامل شیوع ویروس کرونا است  لذا شهروندان اکیدا از حضور در این مراسم خودداری کنند.

 ویروس کرونا نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به کشورهای زیادی سرایت کرده است که سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

خوزستان دربحث شیوع ویروس کرونا بیش از دوماه است که در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =