معاون وزیر ورزش: تصمیمی برای تغییر نام فدراسیون کونگ‌فو نگرفتیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان گفت: هیچ تصمیمی برای تغییر نام فدراسیون کونگ‌فو نگرفته‌ایم و هیچ اختلافی نیز با این فدراسیون نداریم.

«مهدی علی‌نژاد» امروز (دوشنبه) در بازدید از فدراسیون‌های کونگ‌فو و هنرهای رزمی و دوچرخه‌سواری افزود: برای حفظ سلامتی ورزشکاران و براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته شد که برای رشته‌های برخوردی آموزش مجازی صورت گیرد.

وی اظهار داشت: اگر شرایط کشور از لحاظ ویروس کرونا مطلوب شود، تلاش می‌کنیم سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا توآی در کونگ‌فو را میزبانی کنیم زیرا فعال شدن در حوزه بین‌الملل مهم است.

معاون وزیر ورزش درباره تغییر نام فدراسیون کونگ‌فو گفت: در وزارت ورزش هیچ تصمیمی برای تغییر نام فدراسیون کونگ‌فو نگرفته‌ایم و هیچ اختلافی نیز با این فدراسیون نداریم.

علی نژاد همچنین در بازدیدش از فدراسیون دوچرخه‌سواری درباره درخواست مسوولان این فدراسیون برای راه‌اندازی پیست بی. ام. ایکس اظهار داشت: تلاش می‌کنیم که نیازهای فدراسیون دوچرخه‌سواری را برآورده کنیم.

وی همچنین درخصوص برنامه‌ریزی فدراسیون دوچرخه‌سواری برای حضور موفق در المپیک توکیو گفت: این رشته تاکنون موفق شده یک سهمیه را کسب کند و در گذشته نشان داده که ظرفیت بالایی در بازی‌های آسیایی دارد و با برنامه‌ای که مجموعه فدراسیون دوچرخه‌سواری دارند به نظر می‌رسد که بازهم می‌توانیم موفقیت‌های خوبی را به دست آوریم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha