پیش‌بینی تولید ۲۰ هزار تن ماهی در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - پیش‌بینی تولید ۲۰ هزار تن ماهی پرورشی در مزارع گلستان، ثبت نام ۶۱ درصدی دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، استمرار رزمایش مواسات و فرصت یک ماهه دادستان بندرگز به مسوولان راهداری برای ایمن‌سازی راه‌های این شهرستان از جمله خبرهای کوتاه امروز دوشنبه گلستان است.

معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان پیش بینی کرد امسال ۲۰ هزار تن ماهی گرمابی از نوع کپور، آمور، بیدهگ و فیتوفاک در مزارع پرورش ماهی این استان تولید شود.

**

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان این که تاکنون ۶۱ درصد از دانش آموزان پایه اول ابتدایی ثبت نام کرده اند، گفت: این میزان پایین تر از میانگین کشوری است.

**

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: مرحله دوم رزمایش سراسری مواسات و کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر در استان اجرا می‌شود.

**

دادستان شهرستان بندرگز به اداره راهداری این شهرستان یک ماه فرصت داد برای ایمن سازی مسیرهای این شهرستان اقدام کند.

**

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: تولید ماسک و گان در این استان نسبت به اسفند ماه کمتر شده و مشکل اصلی واحدهای تولید کننده استان تامین نقدینگی است.

**

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال کشاورزان استان ۴۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی خود را به زیر کشت محصول انواع کدو بردند که پیش بینی می شود بیش از ۱۰ هزار تن کدو از این مزارع برداشت شود.

**

با حضور مسئولان شهرستان مرکز نوآوری و شکوفایی پارک علم و فناوری در شهرستان بندرترکمن افتتاح شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =