وزیر صهیونیستی: احتمال بروز خونریزی در تظاهرات علیه نتانیاهو می‌رود

تهران- ایرنا- «امیر اوحانا» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه در واکنش به برگزاری تظاهرات روزهای اخیر علیه بنیامین نتانیاهو، هشدار داد که ممکن است این تظاهرات به خشونت گسترده و خونریزی کشیده شود.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، اوحانا هشدار داد که ادامه تظاهرات علیه نتانیاهو با توجه به افزایش خشونت و جو نفرت‌پراکنی ممکن است به خونریزی کشیده ‌شود.

وی همچنین گفت: بستن راه‌ها توسط تظاهرات‌کنندگان بخشی از خشونت علیه مردم است و این جو پر از نفرتی که به وجود آمده، نگران کننده است.

در روزهای گذشته تجمعات اعتراضی علیه نتانیاهو به خشونت کشیده شده است.

در تظاهرات شنبه شب در محل اقامت نتانیاهو در قدس اشغالی، موافقان و مخالفان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با یکدیگر درگیر شدند.

معترضان علیه کابینه صهیونیستی به خاطر وضع بد اقتصادی به ویژه تعطیلی کسب و کارها و اوضاع به وجود آمده پس از شیوع کرونا، تظاهرات کردند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آنها فساد، رشوه‌خواری و کلاهبردی نوشته شده بود، به شرایط بد اقتصادی اعتراض و خواستار مبارزه با فساد شدند.

پیش‌تر براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، ۵۸ درصد شهروندان اسرائیلی از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی در کاهش تأثیر کرونا بر جنبه‌های اقتصادی ناراضی هستند و  ۳۵ درصد در زمینه ضعف عملکرد وی جواب منفی دادند.

کاهش محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا در سرزمین‌های اشغالی در روزهای گذشته باعث روند صعودی آن شده؛ به طوری که نتانیاهو در واکنش به افزایش آمار مبتلایان به کرونا، گفته در بازگشایی کسب و کارها عجله کردیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha