معاون استاندار البرز: حقوق کارگران مشاغل سخت به موقع پرداخت شود

کرج- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: حقوق کارگران در مشاغل سخت به موقع پرداخت شود تا در زمان بازنشستگی برای آنان مشکل بوجود نیاید.

نور محمدفردی روز یکشنبه در نشست کمیسیون کارگری البرز  افزود: امروز در شرایط خاصی قرار داریم از یک طرف تحریم های ظالمانه و از سوی دیگر بیماری کرونا شرایط خاصی را ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: هنر مدیران اقتصادی و تولیدی و کارگری در این است که نگذارند یک واحد تولیدی تعطلیل و یک نفر بیکار شود.

فردی با بیان اینکه در حقیقت مردم سرمایه انقلابند باید این سرمایه حفظ شود، بیان داشت: کمیسیون کارگری وظیفه دارد سیاست های کلی دولت را در شرایط مختلف در برخورد با مسایل کارگری در منطقه هماهنگ کند.

معاون استاندار البرز  افزود: کمیسیون کارگری باید آخرین رویدادهای سیاسی، امنیتی محیط های کارگری را به دقت و حساسیت بررسی و تصمیم گیری کند.

فردی با بیان اینکه مطالبات و حقوق معوقه کارگران در بخش های مختلف باید پرداخت شود، ادامه داد: مدیران باید خود را در مقابل مردم پاسخگو بدانند و توجه داشته باشند که اگر مدیری پاسخگو نبود بهتر است خود با میل خود کنار برود. 

وی گفت: یکی از فواید کار تقسیم کار است باید مشکلاتی که مربوط به استان است توسط همین کمیسیون حل شود. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز اظهار داشت:  بنابراین معضلات کارخانجات استان و انعکاس آنها با هدف تصمیم گیری و حل مشکلات و تحلیل نارضایتی ها باید همواره مد نظر مسوولان باشد.

وی افزود:  اهمیت این کمیسیون درآن است که مثل شورای تامین باید هر ۱۵ روز یکبار تشکیل شود و آخرین رویدادهای سیاسی و امنیتی محیط‌های کارگری را به دقت مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار دهد.

معاون استاندار البرز با بیان اینکه این کمیسیون وظیفه دارد سیاست های کلی دولت را در شرایط مختلف در برخورد با مسایل کارگری در منطقه هماهنگ کند، گفت:  امسال مقام معظم رهبری فرمودند سال جهش تولید است بنابراین همه مسئولین باید زمینه و بستر را برای امر تولید که نیاز اصلی کشور می‌باشند فراهم کنند.

وی افزود: هنر کمیسیون کارگری  و دستگاه‌های اقتصادی این است که طوری برنامه ریزی کند که یک واحد تولیدی تعطیل و یک نفر بیکار نشود.

فردی گفت: به طوری که فعالیت تولیدی با جدیت انجام شود بنابراین  هر حال مراکز کارگری که مشکلات سیاسی امنیتی و کارگری دارند باید به قید فوریت و با هماهنگی حل و فصل شود و از هر گونه شانه خالی کردن از زیر بار مسوولیت خودداری شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha