مدیرکل کمیته امداد یزد: توسعه مشاغل خانگی رویکرد حمایتی این نهاد است

یزد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد گفت: توسعه و حمایت از مشاغل خانگی، خرد و امور زودبازده برای بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان زیرپوشش از جمله رویکردهای این نهاد حمایتی است.

به گزارش ایرنا، محمد شجاعان روز یکشنبه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز افزود: ایجاد اشتغال برای افراد زیرپوشش و نیازمندان به همکاری خیران و همراهی مسوولان نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه در این ارتباط تاکنون با همت و همراهی مسوولان و خیران گام‌های خوبی  در استان برداشته شده است بر تداوم آن با جدیت بیشتر بر حسب ضرورت تاکید کرد.

این مسوول اظهار کرد: توانمندسازی افراد زیرپوشش با ایجاد اشتغال به خصوص در سال‌جاری که به نام جهش تولید نامگذاری شده موضوع اساسی است.

شجاعان همچنین از همکاری مجموعه سپاه و بسیج استان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اشتغالزایی با این نهاد در شهرستان مهریز قدردانی کرد.

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از تلاش کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای اهداف نظام و انقلاب اسلامی قدردانی کرد. 

سرهنگ علی فاتحی آمادگی بسیبج ناحیه شهرستان و پایگاه‌های مقاومت شهری و روستایی برای همکاری با کمیته امداد را اعلام کرد.

هم‌اکنون یک هزار و ۵۰۰ خانوار شامل سه هزار و ۴۰۰ مددجو از خدمات کمیته امداد مهریز استفاده می‌کنند و مرکز این شهرستان ۵۵ هزار نفری  در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

حدود ۵۰ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری یزد از حمایت های کمتیه امداد استان برخوردار هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =