کرمانی‌مقدم: گل‌محمدی از این پس برای موفقیت در آسیا برنامه‌ریزی کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: سرخپوشان اختلاف فنی زیادی با تیم‌های دیگر ایرانی دارند و «یحیی گل‌محمدی» باید از حالا برای موفقیت در آسیا برنامه‌ریزی کند.

مرتضی کرمانی‌مقدم روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ نوزدهم، اظهار داشت: این قهرمانی‌ها دیگر برای پرسپولیس عادی شده است و چیز عجیبی نیست. بهتر است گل‌محمدی از الان برای موفقیت‌های آسیایی برنامه ریزی کند، چرا که هواداران منتظر چالش جدیدی هستند.

وی افزود: نظر من از ابتدا هم این بود که باید روی نیروهای ایران برنامه ریزی کنیم. برانکو برای پرسپولیس زحمات زیادی کشید اما دیدیم که پرسپولیس با حضور گل‌محمدی از زمان برانکو و کالدرون هم زیباتر و روان‌تر بازی می‌کند. با توجه به این موضوع قهرمانی با یکی از پیشکسوتان پرسپولیسی شیرینی بیشتری داشت.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بعد از جدایی برانکو مدام به این موضوع اشاره می‌کردند که دیگر موفقیت پرسپولیس تمام شده است اما قهرمانی در خون پرسپولیس است و دیدیم که تیم با مربی ایرانی خیلی زودتر و بهتر قهرمان شد.

وی گفت: دلیل اصلی این موفقیت‌ها، همت بازیکنان و همدلی آنها است. مربیان قبلی زحمات زیادی کشیدند و پایه تیم را درست بنا کردند. در ادامه هم گل‌محمدی به‌بهترین نحو، راه موفقیت پرسپولیس را مهندسی کرد.

کرمانی مقدم خاطرنشان کرد: در حال حاضر اختلاف زیادی بین پرسپولیس و سایر تیم‌های ایرانی به وجود آمده است. این تیم ثابت کرده که پتانسیل موفق در آسیا را هم دارد و باید روی آماده سازی تیم کار کرد تا بتوانیم در آسیا هم دوباره موفق ظاهر شویم. بازیکنان باتجربه‌تر شده اند و می توانند دوباره فینالیست آسیا شوند.

وی اضافه کرد: چندی پیش از گل‌محمدی صحبت‌هایی خواندم که از مدیریت گلایه داشت. بازیکنان با تمام قوا کار می کنند اما از شرایط ناراضی هستند. مدیریت باید مشکلات را برطرف کند و تدارک خوبی برای تیم ببیند. باید خواسته‌های کادر فنی اجابت شود و رسیدگی به درخواست اعضای کادر فنی، وظیفه مدیریت باشگاه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =