شمسایی: برنامه پنج ساله در گیتی‌پسند دارم

تهران ایرنا- سرمربی جدید گیتی‌پسند گفت: برای موفقیت گیتی‌پسند برنامه پنج ساله داریم و امیدوارم روزهای خوبی را برای این باشگاه رقم بزنیم.

«وحید شمسایی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: جلسه‌ای را با مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند برگزار و پیرامون همکاری به بحث و تبادل نظر پرداختیم و در نهایت قرارداد یکساله ای را به امضا رساندیم.

وی افزود: اهداف من به مدیران این باشگاه نزدیک بود و در نهایت منجر به امضای قرارداد شد.

سرمربی جدید تیم فوتسال گیتی‌پسند خاطرنشان کرد: مسوولان این باشگاه که از جیب شخصی برای فوتسال هزینه می‌کنند برنامه بلندمدتی برای آینده داشتند و ما هدف و برنامه ۵ ساله را در این تیم دنبال خواهیم کرد.

شمسایی تصریح کرد: به طور حتم برای اعتلا و موفقیت این باشگاه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود و می‌کوشم با کمک دسته‌ جمعی موفقیت‌های بزرگی را برای گیتی پسند به ارمغان آوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که اولین تورنمنت وی جام باشگاه‌های جهان خواهد بود، اعلام کرد: منتظر اعلام فدراسیون فوتبال هستیم تا از تاریخ مسابقاتی که در آینده پیش رو خواهیم داشت با خبر شویم.

ملی‌پوش اسبق فوتسال تاکید کرد: مجید رییسی و حمید مشیری به کادر فنی گیتی‌پسند اضافه شده‌اند و ظرف روزهای آینده و پس از رسیدن به جمع‌بندی نهایی سایر اعضای کادر فنی را معرفی خواهیم کرد. ضمن اینکه فهرست بازیکنان مد نظرم را به مدیران باشگاه دادم تا نسبت به جذب آنها اقدام کنند.

شمسایی در پایان درباره این که قرارداد وی به عنوان سرمربی- بازیکن ‌خواهد بود گفت: من در هر کجا که بتوانم به این تیم خدمت خواهم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =