روابط عمومی‌ها اقدامات نظام را با ساختار مناسب انعکاس دهند

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات نظام باید از سوی روابط عمومی‌ها با ساختاری مناسب و باکیفیت اطلاع رسانی شود.

احمدعلی موهبتی روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: روابط عمومی حوزه‌ای گسترده و در یک تعریف موجز هنر هشتم در قرن بیستم و ترکیبی از علم و هنر است.
وی افزود: روابط عمومی‌ها به عنوان بخشی از مدیریت یک دستگاه اجرایی باید تصمیمات صحیح و مناسب در جایگاه خود بگیرند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تمام اعضای دستگاه‌های اجرایی باید با روابط عمومی‌ها مشارکت و همکاری فعال داشته باشند.
وی در مورد تخصیص اعتبار بیشتر به روابط عمومی‌ها بیان کرد: برای تخصیص اعتبار بیشتر روابط عمومی‌ها باید طرح مدون و مشخص در حوزه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خود داشته باشند. 
موهبتی تصریح کرد: برای آموزش و توانمندسازی هر چه بیشتر روابط عمومی‌ها  اعتبار تعلق خواهد گرفت. 
استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: در شرایطی که دشمن یاس و ناامیدی را در جامعه پمپاژ می کند باید تمامی مسوولان بویژه روابط عمومی ها با اجرای وظایف خود و انعکاس اقدامات نظام از انتشار و گسترش این فضای ناامیدی جلوگیری کنند.

وی افزود: روابط عمومی‌ها چشمان تیزبین دستگاه‌های اجرایی هستند که باید در جهت حل مشکلات دستگاه مربوطه بکوشند.

اقدامات دولت باید مستند سازی شود
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: بین حوزه‌های اطلاع رسانی و دستگاه‌های دولتی مربوطه باید هماهنگی کامل شکل گیرد.
علی زینی‌وند افزود: وظیفه همگان، هماهنگی مناسب در جهت اطلاع رسانی خدمات نظام است.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار بیان کرد: در شرایط سخت حاکم بر کشور انعکاس نامناسب خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بر ایجاد فضای یاس در جامعه دامن می‌زند. 
وی تاکید کرد: تمام نهادهای اطلاع رسان بایستی با افکار عمومی جامعه صادق باشند.
زینی وند ادامه داد: جمع بندی اقدامات هشت ساله دولت و انعکاس و ارائه آن به افکار عمومی در هفته دولت باید از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی بویژه روابط عمومی‌ها انجام شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =