تهیه هزار و ۶۱۵ بسته لوازم تحریر برای دانش آموزان محروم قزوینی

قزوین - ایرنا - هزار و ۶۱۵ بسته لوازم تحریر از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین برای دانش آموزان محروم و نیازمند استان تهیه و به زودی بین آنان توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین روز یکشنبه در نشست ستاد همدلی و کمک های مومنانه استان قزوین با اعلام این خبر افزود: علاوه بر تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان نیازمند، ۵۸ سری وسایل و ملزومات زندگی به عنوان کمک جهیزیه برای نوعروسان نیازمند نیز تهیه و تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی با بیان اینکه اداره کل اوقاف و خیریه در اجرای طرح رزمایش همدلی و کمک های مومنانه جزو دستگاه های پیشگام بوده است، اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و امامت همچنین یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان قزوین اختصاص پیدا کرده است.

این مسوول همچنین گفت: در قالب کمک به اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی، مواسات و کمک های مومنانه، بسته های معیشتی در قالب غذای گرم و بسته های غذایی به ارزش چهار میلیارد ریال تهیه شده و به زودی در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان ویروس کرونا در استان قزوین قرار می گیرد.

حجت الاسلام مجیدی افزود: در همین راستا هزار و ۱۰۰ بسته کمک میعشتی غذایی نیز آماده سازی شده و طی روزهای آینده در اختیار نیازمندان شناسایی شده در قزوین قرار می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =