زمان ارسال آثار برای حضور در برنامه «خیابان تئاتر ایران» آغاز شد

تهران- ایرنا- زمان ارسال آثار برای شرکت در برنامه «خیابان تئاتر ایران» مطابق آن‌چه در فراخوان وعده داده شده بود از امروز پنجم مردادماه آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره ‌کل هنرهای نمایشی، متقاضیان شرکت در برنامه «خیابان تئاتر ایران» می‌توانند، مطابق آن‌چه در فراخوان آمده بود از امروز (یکشنبه پنجم مردادماه) از طریق «بخش ویژه خیابان تئاتر ایران» در تارنمای ایران‌تئاتر اقدام به بارگذاری آثار خود اقدام کنند. 

مهلت ارسال آثار برای حضور در بخش «اجرا» با زیرمجموعه‌های «آزاد»، «نمایش‌های آیینی و سنتی» و «نمایش‌های کودک و نوجوان» تا چهارشنبه ۹ مهرماه و برای حضور در بخش «مسابقه طرح و ایده» تا یکشنبه ۲۰ مهرماه تعیین شده است.

«خیابان تئاتر ایران» که در راستای حمایت از آثار هنرمندان تئاتر کشور با رویکرد استمرار ارتباط شهروندان با تئاتر و به ویژه نمایش‌های خارج از صحنه‌های مرسوم برگزار می‌شود  و «کارگاه‌های آموزشی» را نیز شامل خواهد بود.

فراخوان این رویداد چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ منتشر شد. برنامه «خیابان تئاتر ایران» با توجه به برگزار نشدن جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به شکل مرسوم در سال جاری به جهت تبعات شیوع ویروس کرونا، توسط اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با همراهی انجمن هنرهای نمایشی ایران و انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =