۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۰
کد خبرنگار: 2164
کد خبر: 83885213
۰ نفر

برچسب‌ها

بخشدار مرکزی آستارا معرفی شد

آستارا - ایرنا - طی آئینی با حضور مسئولان آستارا، توکل مافی به عنوان بخشدار مرکزی این شهرستان معرفی و بر تعامل روزافزون مسئولان و مدیران محلی برای خدمت به مردم تاکید شد.

سرپرست فرمانداری آستارا روز یکشنبه در جلسه شورای اداری در فرمانداری این شهرستان گفت: همه به حرکت در مسیر توسعه موظف هستیم و کم کاری در این زمینه از هیچ مدیری پذیرفته نیست و سرعت کار و دقت نظر در دستور کار مسئولان باشد.

رضا جمشیدی اظهار کرد: وحدت، مودت، انسجام بخشی و هم افزایی بین مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی باید در اولویت امور قرار گیرد و تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اداری نهادینه شود.

وی بیان کرد: در سال جهش تولید، دستیابی تولیدکنندگان به هدف های متعالی و خودکفایی ضرورت دارد و بانک های عامل در واگذاری تسهیلات به واحدهای تولیدی، بیشتر همکاری کنند.

وی ادامه داد: تکمیل طرح های نیمه تمام در سال پایانی دولت تدبیر و امید، باید مورد توجه مسئولان دستگاه های اجرایی باشد و مدیران، حقوق و مطالبات مردم را از دستگاه های استانی مطالبه کنند.

جمشیدی گفت: باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک، به مدافعان سلامت در رسالت خطیر تامین سلامت جامعه، کمک کنیم و همراهی و تعامل عمومی در این مسیر لازم است.

سرپرست فرمانداری آستارا از مسئولان و شهروندان خواست، در ساعات اوج مصرف برق از ساعت ۱۲ تا ۱۴ با کم کردن روشنایی محیط های اداری و در خانه ها با کاهش استفاده از وسایل پر مصرف، در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

در پایان این جلسه، توکل مافی به عنوان بخشدار مرکزی آستارا معرفی و از زحمات سه و نیم ساله بابک باستانی بخشدار سابق قدردانی شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی و لوندویل در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =