۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۴
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83885205
۰ نفر

برچسب‌ها

پوشش تلویزیونی دیجیتال در شرق کرمان ۹۹درصدی شد

ایرنا-کرمان- به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با افتتاح از دو فرستنده تلویزیونی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در روستاهای نگور و مرغک از توابع بخش دهبکری بم امروز (یکشنبه )شاهد پوشش ۹۹درصدی دیجیتال در شرق استان کرمان هستیم.

به گزارش ایرنا ، احمد علیرمضانی در مراسم افتتاحیه دو فرستنده تلویزیونی در شهرستان بم گفت: با افتتاح این دو ایستگاه در شرق استان امروز شاهد پوشش ۹۹ درصدی دیجیتال خواهیم بود و هم اکنون چهار شهرستان شرقی از میانگین استان بالاتر بوده و از پوشش ۹۰ درصدی دارا هستند.
وی افزود: تعدادی از روستاهای پراکنده که یک درصد جمعیت منطقه را شامل می‌شوند نیز در سال ۹۹ پوشش دیجیتال داده خواهند شد.
وی ابراز داشت: برای هر ایستگاه اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان جهت نصب فرستنده تلویزیونی و لوازم جانبی هزینه شده که در مجموع مبلغ پنج میلیارد ریال برای افتتاح این دو فرستنده تلویزیونی اعتبار تخصیص داده شده است .
مدیرکل صدا و سیمای کرمان عنوان کرد: تنها سه روستا در شرق استان کرمان باقی خواهند ماند که به زودی در سال جاری و با کمک فرمانداری بم و اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی تکمیل خواهند شد.
در ادامه هادی شهسوارپور فرماندار بم نیز تصریح کرد: امروز با افتتاح این دو فرستنده تلویزیونی در روستاهای بخش دهبکری شاهد پوشش ۹۹ درصدی در شهرستان بم خواهیم بود.
وی ادامه داد: با تمهیداتی که در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان و کمک صدا و سیمای کرمان اندیشیده شد به زودی زمینه پوشش ۱۰۰ درصدی در شهرستان محقق می گردد.
فرماندار بم بیان داشت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بم  مبلغ ۴۶۴میلیون تومان از اعتبارات تملک دارایی در سال ۹۹ به پروژه‌های صدا و سیما تخصیص داده شد.

روستاهای نگور و مرغک از توابع بخش دهبکری شهرستان بم می باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =