کشف بیش از ۸۰۰ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در ساری

ساری - ایرنا - فرمانده انتظامی مازندران از کشف انبار حاوی بیش از ۸۰۰ هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیرمجاز در شهرستان ساری خبر داد . 

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران  سردار مرتضی میرزایی گفت : کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند گروهی از فراد سودجو و عرضه کنندگان انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی را در شهرستان ساری شناسایی کنند.

وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی، با همراهی کارشناسان اداره بهداشت ساری، در بازرسی از انبار بیش از ۸۰۰ هزار قلم انواع مواد خام و اولیه آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی که متهمان آن را در بسته هایی با مارک های معتبر داخلی و خارجی بسته بندی و به فروش می رساندند، کشف کردند.

وی ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در این عملیات را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق علاوه بر تهدید برای سلامت افراد جامعه ، باعث اختلال در عرضه تولیدات داخلی و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی موجب رشد تجمل گرایی، مصرف زدگی و نابود کردن اقتصاد ملی خواهد شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اظهار این که پدیده قاچاق علاوه بر از بین بردن هویت ملی، منجر به اختلال در نظام اقتصادی و برنامه ریزی های ملی برای رشد و بالندگی کشور است ، گفت : با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در استان مازندران، گام های موثری در اجرای فرامین مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق کالا در راستای حمایت از تولیدات ملی برداشته شده است.

سردار میرزایی با اشاره به این که قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون است و مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت و سلامت در کشور است، از مردم خواست برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه با نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه مسائل امنیتی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =