نیکوکار گنبدی ۵۰ میلیارد ریال به بیمارستان این شهر کمک کرد

گنبدکاووس - ایرنا - رییس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس گفت:‌ مهدی چوپانی نیکوکار جوان ساکن این شهرستان مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات مورد نیاز این مرکز درمانی برای خدمت‌رسانی بهتر به بیماران کرونایی اهدا کرد.

دکتر فرید عابدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دستگاه برانک اسکوپ و پمپ‌های سرم بخش‌های آی سی یو و سی سی یو و بیست دستگاه غربالگری سرطان از جمله تجهیزات مهم مورد نیاز بیمارستان پیامبر اعظم(ص) به عنوان بیمارستان پایلوت پذیرش بیماران کرونایی در شرق گلستان است که توسط این نیکوکار خریداری و تحویل شد.

وی بابیان اینکه استفاده از تجهیزات اهدایی این نیکوکار گنبدی امروز با حضور مسوولان حوزه بهداشت و درمان این شهرستان آغاز شد، افزود: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون، نیکوکاران گنبدی مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات پزشکی و لوازم مراقبتی و نیز ساخت مرکز جامع سلامت بیمارستان پیامبر اعظم (ص) اهدا کردند.

دکتر عابدی با قدردانی از مشارکت خیران گنبدی برای کمک به بهبود امکانات درمانی، اضافه کرد: در کنار کمک های نیکوکاران به بیمارستان پیامبر اعظم(ص)، دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم قول داده مشکل کمبود نیروی متخصص و کادر درمانی این بیمارستان را برای خدمات دهی بهتر به بیماران برطرف کند.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار بیمارستان دولتی از جمله پیامبر اعظم(ص)، ۲ بیمارستان خصوصی و یک بیمارستان نیمه دولتی متعلق به سازمان تامین اجتماعی است.

بر اساس اعلام امروز یکشنبه سخنگوی وزارت بهداشت در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۵ هزار و ۷۰۰ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =