چهارمحال و بختیاری به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات عمرانی، اقتصادی و خدماتی شکل گرفته در دولت یازدهم و دوازدهم، این استان را به کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل کرده است.

جعفر مردانی روز یکشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی این استان افزود: خدمات شایسته و قابل توجهی از سوی نظام و دولت به مردم استان ارائه شده است، اما به سبب نبود اطلاع‌رسانی کافی و مناسب، این اقدامات به خوبی منعکس نشده است.
وی ادامه داد: در سال پایانی دولت دوازدهم قرار داریم و می‌طلبد مدیران دستگاه‌های اجرایی در اطلاع‌رسانی بهتر برنامه‌ها اهتمام بیشتری به کار گیرند.
مردانی، پاسخگویی و شفافیت مدیران در انعکاس خدمات و فعالیت‌های دولت را مهم و در عین حال نشانه تعهد و مسئولیت‌پذیری آنها دانست و گفت: پاسخگویی شفاف و جامع باعث همدلی و تقویت وحدت در کشور می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به  تشدید تحریم‌ها علیه کشور، اظهار داشت: دشمنان نظام و انقلاب در طول ۴۰ سال گذشته، از هیچ تلاشی برای آسیب‌زدن به ایران اسلامی فروگذار نکرده‌اند اما با وجود تمامی این چالش‌ها، همچنان مسیر خود را با اقتدار ادامه می‎دهیم.
مردانی در ادامه به هجمه‌های شکل گرفته در خصوص سند همکاری ایران و چین نیز اشاره کرد و افزود: جوسازی‌های شکل‌گرفته با اطلاع‌رسانی صحیح مفاد این سند بی‌اثر می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس شهیدان بسیاری تقدیم کرد تا حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانه نیفتد و این اصل و آمان هیچگاه خدشه‌دار نمی‌شود و باید پاسخ این هجمه‌ها را با تولید محتوا بدهیم.
به گزارش ایرنا، در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان به شیوه‌های جدید اطلاع‌رسانی این دستگاه در هفته‌های اخیر اشاره کرد و پیشنهاد داد تا با همکاری شهرداری شهرکرد، یکی از میادین شهر به میدان خبر نامگذاری شود و به صورت روزانه یا هفتگی یک خبر خوش در محل این میدان به مردم اطلاع‌رسانی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =