۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83885012
۰ نفر

برچسب‌ها

تسهیلات اشتغال مددجویان دیر ۲ برابر شد

بوشهر - ایرنا - مدیر کمیته امداد اماد امام خمینی (ره) دیر استان بوشهر گفت: امسال ۹۰ میلیارد ریال به طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان زیر پوشش این نهاد اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته ۲ برابر شده‌است.

سید علی حسینی روز یکشنبه در جلسه ساماندهی طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد شهرستان دیر افزود: در این ارتباط برای توانمندسازی خانواده‌های زیر پوشش از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۳ خانوار زیر پوشش این نهاد برای دریافت تسهیلات اشتغال زایی به میزان ۴۵ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.

وی اضافه کرد: تا پایان امسال نیز ۴۵ میلیارد ریال دیگر برای طرح‌های اشتغال‌زایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان دیر پرداخت می‌شود.

مدیر کمیته امداد دیر ادامه داد: این تسهیلات در زمینه اجرای طرح‌های دامداری، کشاورزی، خدمات صیادی، صنایع دستی و دریایی اختصاص می‌یابد که نسبت به سال گذشته از رشد ۱۰۰ درصدی برخوردار است.

حسینی اظهارداشت: توانمند سازی مددجویان و زمینه سازی برای ورود این خانواده‌ها به عرصه کار و تولید از اولویت‌های این نهاد است و در این زمینه استفاده از دانش و امکانات راهبران شغلی در دستور کار کمیته امداد قرار دارد.

وی گفت: آموزش فنی وحرفه ای رکن اصلی موفقیت در اشتغال‌زایی مددجویان محسوب می شود که در این ارتباط ۷۰ نفر کلاس آموزش مقدماتی فنی و حرفه ای را طی کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =