۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83884989
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در بوشهر روند افزایشی می‌گیرد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: دمای هوا در این استان از فردا دوشنبه دوباره روند افزایشی می‌گیرد و این شرایط افزایشی تا پایان هفته جاری تداوم می‌یابد.

پیام مساعدی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و جم به ترتیب با ۴۵ و ۳۰ درجه بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

وی بیان کرد: در دور جدید افزایش دما پیش بینی شده دما تا آستانه ۵۰ درجه سانتیگراد افزایش یابد.

مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی امروز و فردا در ساعت‌هایی از عصر و شب با افزایش پوشش ابر در برخی مناطق استان بویژه نواحی شرقی و مرتفع استان وقوع ناپایداری های موقت جوی بصورت رگبار پراکنده و خفیف باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش تندباد دور از انتظار نیست. 

وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان  کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، طی ساعت‌هایی از عصر و شب در برخی مناطق بویژه نواحی شرقی و مرتفع استان افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده باران، رعد و برق گاهی وزش باد و در صبحگاه در برخی مناطق مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد  متغیر به طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی گاهی جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ و گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و طی ساعت‌هایی از عصر و شب در برخی نقاط  نواحی شرقی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

وی اظهارداشت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۱:۲۹ دقیقه بامداد، جزر اول دریا ساعت ۰۷:۱۰، مد دوم ساعت ۱۲:۳۹ جزر دوم ساعت ۱۹:۳۲ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =