۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۶
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 83884977
۰ نفر

برچسب‌ها

راه‌های ورودی به مناطق گردشگری سوادکوه مسدود شد

ساری – ایرنا – فرماندار سوادکوه از آماده باش صددرصدی دهیاری‌ها ، شوراها و بخشداری‌های شهرستان برای بستن راه‌های ورودی به مناطق گردشگری خبر داد و گفت که مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری این شهرستان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تجمع مردم مسدود شده است.

سعید یزدانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که بستن مسیرهای گردشگری شهرستان با هماهنگی و مشارکت شوراها ، دهیاری ها و همراهی بازرسان اداره میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در حال انجام است.

وی با تاکید بر تداوم بسته بودن مسیرهای گردشگری تا اطلاع بعدی ، گفت که در تعطیلات پایان هفته به طور قطع از ورود گردشگر و مسافر اعم از بومی و غیربومی به مناطق گردشگری شهرستان از جمله دراسله ، بزلا ، کسلیان و غیره جلوگیری می شود.

فرماندار سوادکوه افزود : با توجه به قرمز بودن وضعیت کرونایی این شهرستان ،متاسفانه برخی از افراد این بیماری را جدی نگرفته اند و به دنبال تفریح در مناطق گردشگری هستند.

یزدانی با بیان اینکه تمامی مناطق شهرستان سوادکوه کرونایی شده است ، گفت : به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، همچنین پارک ها ، تفرجگاه ها ، آرایشگاه ها ، کلاس های آموزشی و رانندگی نیز تعطیل شده است و تیم نظارتی متشکل از چهار نفر هر روزه و به صورت مستمر از ادارات ، بانک ها ، تفرجگاه ها ، صنوف و دیگر اماکن بازدید می کنند.

وی با تاکید براینکه ورود ارباب رجوع به ادارات بدون ماسک ممنوع است ، افزود : تاکنون به برخی از مدیرانی که دستور العمل پروتکل های بهداشتی در سطح این شهرستان را جدی نگرفته اند، تذکرات لازم داده شد و در صورت تکرار برخورد قانونی صورت می گیرد.

فرماندار سوادکوه از ضدعفونی مستمر نقاط پرتردد از سوی شهرداری ها خبر داد و گفت : هشدار کرونایی توسط شهرداری ها با جدیت و به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

وی افزود : خوشبختانه در این شهرستان با کمبود ماسک مواجه نیستیم و هم اکنون در سطح شهرستان سوادکوه سه ایستگاه توزیع ماسک مستقر شده است.

فرماندار سوادکوه در پایان تعداد بازدید های مشترک اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی را یکهزار و ۶۴۳ مورد اعلام کرد و گفت که تاکنون ۲۵۳ مورد تذکر و ۱۱۴ مورد پرونده تخلف هم تشکیل شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =