سندرز: ترامپ باید شکست بخورد

تهران – ایرنا – یکی از مخالفان بنام رئیس‌جمهوری آمریکا در سنا خواهان شکست وی در انتخابات آتی شد.

به گزارش ایرنا، برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت با اشاره به بهره‌برداری انتخاباتی ترامپ از گسیل نیروهای نظامی به مناطق مختلف آمریکا، بر لزوم شکست دادن رئیس‌جمهوری این کشور در انتخابات نوامبر(آبان) تأکید کرد.

سندرز ساعاتی پیش در توییتر نوشت: ترامپ در انتخابات قبل برای توقف «تهاجم (مهاجران)» نیروهای نظامی را به مرز فرستاد. این انتخابات به پورتلند نیرو فرستاده تا جلوی «آنارشیست‌ها» را بگیرد.

داوطلب شکست خورده نامزدی دموکرات‌ها در انتخابات آتی ریاست جمهوری نتیجه‌گیری کرد که دونالد ترامپ از نژادپرستی، تنفر و تفرقه بهره‌برداری کرده و به خاطر «دموکراسی» آمریکا باید وی را شکست داد.

سندرز پیش‌تر نیز در توییتی «بی‌لیاقتی» دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری این کشور را عامل جان دادن هزاران نفر در بحران کرونا دانست.

سندرز نوشته بود: چهار میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا، بیش از ۱۴۰ هزار کشته. در حالی که ابتلا در دیگر کشورها در حال کاهش است، در آمریکا افزایش می‌یابد. بی‌لیاقتی ترامپ به معنای کلمه در حال کشتن آمریکایی‌ها است.

به گزارش آمار دانشگاه جان هاپکینز، تا صبح روز یکشنبه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمر یکا به ۴ میلیون و ۳۱۵ هزار نفر و مرگ و میر مبتلایان به ویروس کرونا نیز به ۱۴۹ هزار نفر رسیده است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =