سرمربی ریوه‌آوه: ماموریتمان را به خوبی انجام دادیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ریوه‌آوه پرتغال ضمن تمجید از بازیکنانش گفت: ماموریتمان را به خوبی انجام دادیم و توانستیم با رکوردهای خوب، جواز حضور در لیگ اروپا را کسب کنیم.

تیم فوتبال ریوه‌آوه پرتغال که مهدی طارمی را در ترکیب خود دارد، موفق شد لیگ داخلی این کشور را با عنوان پنجمی به اتمام برساند و جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا را کسب کند.

این در حالی بود که مهدی طارمی مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با ۲ گلی که در هفته پایانی لیگ پرتغال در ترکیب ریوه‌آوه به ثمر رساند، توانست به صورت مشترک عنوان آقای گلی لیگ پرتغال را تصاحب کند و نقش موثری در موفقیت تیمش داشته باشد.

کارلوس کارواخال سرمربی تیم فوتبال ریوه‌آوه بعد از اینکه تیمش موفق به کسب جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ اروپا شد، گفت: به بازیکنانم، هواداران، رییس باشگاه و کارمندان باشگاه تبریک می‌گویم که توانستیم عنوان خوبی را کسب کنیم. بعد از وقفه‌ای که در لیگ رخ داد، توانستیم منظم‌تر پای به بازی‌ها بگذاریم و فوتبال خوبی را ارائه دهیم.

وی افزود: ما الان در لیگ اروپا هستیم و امیدوارم بتوانیم نماینده خوبی برای پرتغال در لیگ اروپا باشیم.

سرمربی تیم ریوه‌اوه اضافه کرد: ما توانستیم ۵۵ امتیاز کسب کنیم این در حالی بود که حد اکثر امتیازات ریوه‌اوه در تاریخ ۵۱ امتیاز بود. پیش از این حضور در لیگ اروپا غیر ممکن بود اما توانستیم به خوبی این کار را انجام دهیم. فصل بسیار خوبی داشتیم و توانستیم در مسابقات داخل و خارج از خانه رکوردهای خوبی را به ثبت برسانیم. ما ۹ بازی بدون پیروزی بودیم. ما توانستیم با عملکرد خوب بازیکنان با ارزشمان در لیگ اروپا باشیم. ماموریتمان را به خوبی انجام دادیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha